Projekty domków na drzewie dla dzieci. Budowa w korzystnej - Domki dla dzieci - K2M Mariusz Gromada
facebook

Oferta

Projekty domków na drzewie dla dzieci


Przy projektowaniu domków dla dzieci kierujemy się przede wszystkim ich marzeniami i zainteresowaniami. W późniejszym etapie bierzemy pod uwagę bezpieczeństwo dzieci i ekologię. Na końcu do tego wszystkiego dostosowujemy wymagania konstrukcyjne.

Nasze realizacje projektowane są indywidualnie i uwzględniają potrzeby Państwa i Waszych dzieci. Posiadamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji drewnianych zdobyte przy realizacji obiektów związanych z główna działalnością naszej firmy. Używamy materiały ekologiczne, posiadające certyfikaty i aprobaty dopuszczające do użytku.


Jak może wyglądać Twój domek?

Na stronie znajdują się wzory, które możemy dla Ciebie wykonać - http://lilliputplayhomes.com/commercial-playhome-gallery


Więźby dachowe


Podstawową dziedziną działalności firmy jest wykonywanie konstrukcji więźb dachowych. Specjalizujemy się w montażu prefabrykowanych wiązarów dachowych w technologii Mitek. Jest to nowoczesny system wykonywania konstrukcji dachu z litego drewna posiadający wiele zalet:

  1. szybkość montażu (2-3 dni)
  2. obniżenie kosztów budowy (wyeliminowanie stropu betonowego)
  3. wysoka jakość (drewno suszone 18-20%, czterostronnie strugane, dokładność wykonania w zakładzie)
  4. eliminacja ścian wewnętrznych (rozpiętość do 30 m bez podpory pośredniej)
  5. dowolność aranżacji wnętrza (brak słupów i ścian pośrednich na poddaszu)

Oprócz wiązarów wykonujemy również tradycyjne więźby dachowe, stropy drewniane, deskowanie, budynki w technologii szkieletu drewnianego. 


Inne

W naszej działalności nie ograniczamy się tylko do budownictwa. Działamy również w innych dziedzinach związanych z drewnem. Wykonujemy: bariery, poręcz, ogrodzenia drewniane, altany, tarasy. Współpracujemy z młodą projektantką, z którą wspólnie zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów mebli i innych produktów.